live
Новини » Львів Читать эту новость на русском

Львівська художниця казково увіковічила свою вулицю на звичайній пляшці

Робота художниці Людмили Лабазевич. Фото: Людмила Лабазевич

Талановита львівська мисткиня Людмила Лабазевич створила оригінальний образ своєї рідної вулиці Академіка Рудницьокого, який вона увіковічила на пляшці.

Цією мистецькою роботою пані Людмила поділилася на своїй сторінці у Фейсбук. Кореспондент ІА ZIK зміг взяти коментар у художниці.

Робота художниці Людмили Лабазевич. Фото: Людмила Лабазевич
Робота художниці Людмили Лабазевич. Фото: Людмила Лабазевич

«Дуже люблю свою вулицю і Львів. Люблю малювати свою вулицю, красиві будиночки Львова. У мене дуже красивий район (Франківський район Львова). Тут багато маленьких архітектурних шедеврів. Гріх їх не малювати. Адже, часом, вони руйнуються, їх перебудовують… Мало хто цінує вулицю, на якій живе. Мені хотілося її увіковічнити, зупинити час, щоб на картинках вона жила собі далі. Я багато малюю і створюю різні декоративні прикраси, але маю фанатичну пристрасть до пляшок. Таких розмальованих пляшок я так багато зробила, що вже не може порахувати. Можливо, так їх люблю, бо у кожної пляшки – своя форма і вона диктує свій сюжет, а будинки дуже гарно вписуються у ту форму. Більше того, львівські будинки якісь казкові, тому мої малюнки теж мають свою романтичність», – сказала Людмила Лабазевич.

Робота художниці Людмили Лабазевич. Фото: Людмила Лабазевич
Робота художниці Людмили Лабазевич. Фото: Людмила Лабазевич

Також мисткиня відзначила, що 22 роки прожила далеко за Львовом, тому у неї викристалізувалася своя ностальгія до рідного міста.

«Коли я повернулася знову жити до Львова, то спочатку для мене місто було лише площею Ринок. Але зараз так воно не є, бо площа Ринок для мене більше не уособлює Львів. Багато чого змінилося. Але багато бічних вуличок, якими мало ходять туристи, вони досі зберегли той незабутній і справжній шарм Львова», – відзначила Людмила Лабазевич.

Крім цього художниця розповіла, що одна з пляшок із зображенням вулиці вирушить у Париж. Бо там живе львів’янка, яка народилася і виросла на вул. Академіка Рудницького, тому відчуває зв’язок із минулим і хоче бачити у себе таку цінну і рідну роботу.

За словами пані Людмили, малювати на пляшці не складно, але кожна мисткиня має свої оригінальні мистецькі секрети, щоб зробити свій малюнок незабутнім та впізнаваним.

Людмила Лабазевич також сказала, що цей малюнок рідної вулиці на пляшці виник спонтанно, але вона планує продовжувати цю тему. Та все залежить від настрою і відчуття прекрасного, які і створюють справжні шедеври.

Loading...