live
Новини » Події Читать эту новость на русском

«Копів» на вас: штаби топ-кандидатів у президенти влаштовують атаки викликами поліції

ZIK

У Чернігівській області нещодавно був інцидент, коли представники двох штабів топ-кандидатів викликали поліцію безліч разів один проти одного. Тобто хтось стверджував, що в штаб завезли гроші – викликали поліцію. Потім викликали поліцію на іншу сторону.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповіла координатор виборчих програм мережі «Опора» Ольга Айвазовська.

Гостя програми зазначила, що «Опора» справді звертається до правоохоронців щодо порушення кандидатами у президенти закону про вибори. Але, наголосила Ольга Айвазовська, «Опора» не інкримінує жодної статті конкретному політику.

«Я можу сказати, що з нашого боку були зафіксовані факти і свідчення щодо того, що громадяни залучені до агітації за кошти. Була інформація щодо Порошенка, була інформація по Дніпру щодо Юлії Тимошенко. Також була інформація по Анатолію Гриценку. Тобто я не можу стверджувати, що міністр Аваков говорив саме про ці випадки, але це не означає, що лише ми звертаємося до правоохоронців щодо порушень під час виборчої агітації», – зауважила гостя програми.

Ольга Айвазовська додала, що до правоохоронців звертаються навіть самі представники виборчих штабів.

«От я знаю, що в Чернігівській області нещодавно був цікавий інцидент, коли представники двох штабів топ-кандидатів викликали поліцію безліч разів один проти одного. І це лише протягом одного дня. Хтось стверджував, що в штаб завезли гроші –викликали поліцію. Потім викликали поліцію на іншу сторону», – розповіла пані Айвазовська.

Координатор виборчих програм мережі «Опора» вважає, що питання виборчої агітації, попри закон, який прямо забороняє укладати будь-які угоди з громадянами на проведення будь-яких агітаційних заходів, потребує врегулювання.

«Зараз виникло питання, як забезпечити рівність умов і прозорість фінансування виборчої кампанії, якщо окремі кандидати свято вірять в те, що запуск мереж агітаторів є абсолютно логічним і правильним рішенням. Тому ми повинні або це узаконити і ввести ці видатки до виборчого фонду, або однаково заборонити усім проводити за матеріальні блага й оплату агітацію», – підкреслила Ольга Айвазовська.

Нагадаємо, Ольга Айвазовська заявила, що 10% виборців в Україні готові стабільно продавати свій голос на виборах.

Читайте більше новин про: вибори Президента 2019

Loading...