Новини » Політика 11 лютого, 2019, 12:36
Кандидатуру Супрун слід винести на голосування у Верховну Раду, – експерт
ZIK
ZIK

Дуже багато депутатів з різних фракцій підтримують Уляну Супрун. Тож її кандидатуру слід винести на голосування у зал Верховної Ради, щоб призначити міністром охорони здоров’я.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив директор медичної клініки Михайло Радуцький.

Він підкреслив, що коли б медичну реформу не критикували, то вона б не відбулась. Мовляв, без критики не може бути ніякого розвитку.

«Сьогодні ми говоримо про зруйновану систему охорони здоров’я. Уляна Супрун і її команда роблять неможливе, бо 27 років в цій країні взагалі ніхто не намагався щось змінити і щось зробити. Їли те, що залишилось від радянських часів, і крапка», – наголосив медик.

Крім того він прокоментував заяви Ігоря Мосійчука та інших «радикалів» про «міжнародну фармацевтичну мафію», яка зайшла в Україну.

«Ми спілкувались з багатьма членами фракції («Радикальної партії» – ZIK), вони визнають, що система відкатів, яка була раніше, ліквідована. Що відбувається через міжнародні організації? На жаль, я не є слідчим, тому не можу коментувати. Може, є, а, може, і немає», – каже Михайло Радуцький.

З його слів, усі скандали за часів незалежності, пов’язані з міністрами охорони здоров’я, стосувались системи закупівель.

«Найперше, що правильно зробила Супрун, це відокремила закупівлі від Міністерства охорони здоров’я. У мене є зауваження до системи закупівлі ліків загалом. Втім, я за те, що ми віддали від МОЗу закупівлі – це на 100% позитив. У міністра з’явився час займатись реформою», – зазначив президент медичної клініки.

Окрім того він вислови переконання, що те, що сьогодні відбувається з посадою міністра охорони здоров’я, не має жодного відношення до Уляни Супрун.

«У мене теж є питання до уряду, чому у нас виконуючий обов’язки міністра більше, ніж два роки. Хто виносив питання про призначення на голосування у Верховну Раду? Можна ж було не доводити до цієї ситуації», – певен Радуцький.

На його думку, попри те, що сьогодні багато хто накинувся на суд, який відсторонив Уляну Супрун від виконання обов’язків, його рішення піде лише на користь виконуючій обов’язки міністра.

«Я чув, що дуже багато депутатів з різних фракцій підтримують Уляну Супрун. Давайте винесемо це у зал, призначимо пані Уляну міністром і знімемо питання. Я за те, щоб її обрали і вона відповідала як міністр», – підсумував президент медичної клініки.

Нагадаємо, заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд висловила переконання, що Уляна Супрун – перша в українському уряді відважна людина, яка щось робить та йде вперед, крок за кроком, незважаючи ні на що.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 15:40 :17