Новини » Регіони 11 лютого, 2019, 13:17
Громада села поблизу Луцька хоче перейти до ПЦУ
Фото: Светлицький Сергій/УНІАН
Фото: Светлицький Сергій/УНІАН

Мешканці села Жидичин неподалік Луцька висловилися за перехід місцевого Свято-Миколаївського храму УПЦ (Московського патріахату) у лоно Православної церкви України.

Про це IA ZIK повідомили у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі.

«Саме для дотримання миру, спокою та вільного, чесного волевиявлення православними християнами громади своєї позиції, Свято-Миколаївський Жидичинський монастир виступив у ролі об’єднуючого начала, яке переслідує цілі спокою та миру в рамках релігійних баталій», – йдеться у повідоммленні.

Упродовж 6-9 лютого в селі Жидичин було проведено подомове опитування щодо питання переходу релігійної громади Свято-Миколаївського храму до ПЦУ.

«Це опитування було проведене з метою недопущення будь-яких провокацій, лобіювань чи викривлень думки громади, здійснювалось чесно, прозоро і відкрито. В результаті опитування було визначено думку понад 90% від мешканців громади. Так, з числа опитаних 98% підтримують перехід до ПЦУ, 2 % виступили проти. Загалом, в рамках села чітко прослідковується думка про необхідність переходу до Православної церкви України», – повідомили у монастирі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:58 :41