Новини » Регіони 11 лютого, 2019, 17:46
Газовики заспокоюють волинських пенсіонерів через дивні платіжки

Близько 4 тисяч пенсіонерів, які мешкають в районах і містах обласного підпорядкування Волинської області, у рахунках за газ, спожитий в січні, можуть не знайти графу «пільги».

Це сталось через збій при обміні даними між Пенсійний фондом України та органами соцзахисту населення, тому постачальник газу на Волині ТОВ «Волиньгаз збут» не отримав інформації щодо пільговиків-пенсіонерів, – повідомили IA ZIK у постачальній компанії.

Через оновлення програмного забезпечення Пенсійний фонд України, управління соціального захисту населення не має відомостей про розмір пенсій пільговиків, тому не можуть визначитися із сумами пільг за січень 2019 року.

До 15 лютого фахівці Пенсійного фонду України обіцяють надати коректні дані щодо розміру пенсійних виплат, відкориговану інформацію органам соціального захисту та постачальникам природного газу.

«Ми просимо волинських пенсіонерів, які є нашими клієнтами, не хвилюватися, якщо одержать через «Укрпошту» роздруковані платіжки без графи «Пільги». Ця ситуація тимчасова. Адже чиновники Пенсійного фонду України обіцяють усунути в найкоротший термін виявлені помилки. Передбачених законом пільг ніхто не відміняв, тож їх у 2019 році обов’язково отримають усі клієнти», – повідомили на підприємстві.

Нагадаємо, волинська влада через платіжки за газ скерувала звернення до правоохоронних органів із проханням перевірити законність дій ТОВ «Волиньгаз Збут» та вжити відповідних заходів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 03:29 :18