Новини » Економіка 11 лютого, 2019, 12:07
Дніпропетровська ОДА та облрада створили банк інфраструктурних проектів, – радник голови ОДА Голик
Юрій Голик. Фото: Прес-служба Дніпропетровської ОДА
Юрій Голик. Фото: Прес-служба Дніпропетровської ОДА

Радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Голик повідомив про те, що ОДА спільно з обласною радою створили банк інфраструктурних проектів.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню «Гордон».

«З першого дня, коли Президент Петро Порошенко призначив Валентина Резніченка головою облдержадмністрації, ми почали вирішувати першочергові завдання, наприклад, ремонт водоводів, тому що їх до нас ніхто не робив. А в позаминулому році ми зібралися з депутатами і сказали їм: «Слухайте, давайте перестанемо робити дурниці, давайте визнаємо, що ми не можемо займатися ліфтами, тому що ліфтами повинні займатися самі міста області, а міста не можуть займатися міжобласними дорогами, бо цим повинна займатися ОДА». І ми розділили свої обов’язки за величиною проектів», – розповів Голик.

Так, за його словами, школи реконструює ОДА, а якщо хтось із депутатів хоче замінити вікна в амбулаторії, то це завдання місцевої влади.

«Вартість управління проекту не повинна перевищувати вартість самого проекту. Не може губернатор і його команда керувати заміною вікон в амбулаторії в селі. Побудувати нову амбулаторію? Ми це зробили вже і робимо ще. Але не вікна», – пояснив Голик.

Радник губернатора Дніпропетровщини зазначив, що саме через це і був створений банк проектів, який вже успішно реалізується.

«Ми розділилися на кілька груп з депутатами територій, проїхалися по всіх територіях і поставили собі просте запитання: що буде будувати адміністрація? В результаті адміністрація будує школи, дитячі садки, басейни, стадіони, лікарні, амбулаторії, парки, дороги. Всього близько двадцяти напрямків. Ми приїжджаємо на будь-яку територію і говоримо: покажіть нам, що ви хочете, щоб було зроблено в цю каденцію Обласної ради. І у нас кожен депутат на своїй території точно знає, що все заплановане буде зроблено», – каже радник голови Дніпропетровської ОДА.

Як правило, сказав Голик, якщо депутат Облради вносить в ОДА пропозицію реалізувати проект на території, де він був обраний, то адміністрація починає спілкуватися з громадою, аналізує пропозицію і в підсумку підтримує його.

Зі слів Юрія Голика, за три з половиною роки з моменту призначення Резніченка губернатором Дніпропетровська ОДА побудувала і реконструювала понад 500 доріг в населених пунктах, 100 об’єктів альтернативної енергетики, 62 водоводи протяжністю 400 км, 44 школи (в 225 школах впровадила інклюзивна освіта), 51 дитячий садок, 20 спортивних об’єктів і 40 спортивно-освітніх комплексів, 30 медичних установ, купила 182 квартири для учасників АТО.

Нагадаємо, раніше голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко повідомив про відкриття реконструйованого спорткомплексу «Прометей» у Кам’янському.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 08:25 :18