Новини » Львів 11 лютого, 2019, 16:00
Будинок на пл. Ринок у Львові хоче викупити фірма, створена три місяці тому зі статутним капіталом у тисячу гривень
Будинок на площі Ринок, 38 у Львові. Фото: lvivcenter.org
Будинок на площі Ринок, 38 у Львові. Фото: lvivcenter.org

На аукціон з продажу будинку у самісінькому центрі Львові – на площі Ринок, 38 зі стартовою ціною у 50,4 млн грн, подався лише один претендент – київська фірма, зареєстрована всього три місяці тому. Попри те, що аукціон вважається таким, що не відбувся, компанія все ж має право викупити об’єкт, якщо в управління комунальної власності ЛМР не буде зауважень щодо поданого нею пакету документів.

На аукціон у системі Prozorro.Продажі львівська мерія виставили фактично весь будинок, за виняток третього поверху. Загальна площа запропонованого на аукціоні підвалу, першого та другого поверхів – 481,1 кв. м.

Будинок № 38 на площі Ринок – пам’ятка архітектури національного значення. Будівля була побудована на початку ХVІІ ст. Одним з перших власників будинку був купець Станіслав Вільчек, саме тому будинок називають «кам’яницею Вільчівських». Нині на першому поверсі будівлі працює сувенірний магазин. А поруч розташований ресторан львівського бізнесмена Григорія Козловського «36по».

Будинок на площі Ринок, 38 у Львові. Фото: lvivcenter.org
Будинок на площі Ринок, 38 у Львові. Фото: lvivcenter.org

Стартова ціна лоту на аукціоні – 50 млн 460 тис. Пам’ятка архітектури ХVІІ століття зацікавила лише одного покупця. ТОВ «КРІМСОН КОРП» запропонувало викупити приміщення за 56 млн 579 тис. грн. Тобто на понад 6 млн грн дорожче від стартової ціни.

Згідно з даними системи YouControl, ТОВ «КРІМСОН КОРП» було створене у Києві три місяці тому – 2 листопада 2018 року. А розмір статутного капіталу підприємства – всього 1 тис. грн. Головний вид діяльності вказаний як надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Єдиним засновником є Альберт Олексійович Маловічко. Він не значиться серед засновників чи керівників жодного іншого підприємства чи організації.

Нагадаємо, згідно з Законом «Про приватизацію державного та комунального майна», якщо на аукціон подається лише один учасник, торги вважаються такими, що не відбулися. Втім, орган приватизації може прийняти рішення щодо пролажу цього об’єкта шляхом викупу покупцем, який подав документи. Якщо документи відповідають вимогам аукціону, то організатор не може відмовити у приватизації.

Нагадаємо, управління комунальної власності Львівської міськради продало на аукціоні приміщення 2-го, 3-го, 4-го поверхів та мансарди на вул. Шевська,10 за 27 млн грн. Будівлю придбала київська компанія, створена лише у 2019 році Олександром Дяченком, який донедавна був воротарем винниківського футбольного клубу «Рух», президентом якого є Григорій Козловський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 03:36 :43