Новини » Події 11 лютого, 2019, 17:33
Безпідставна й нікчемна: міністр юстиції гостро висловився про ухвалу суду щодо відсторонення Супрун
ZIK
ZIK

Від суду, який відсторонив Уляну Супрун від виконання обов’язків очільниці МОЗ, вимагають не втручатися у повноваження уряду у сфері охорони здоров’я, зокрема у частині здійснення медичної реформи.

Про це під час брифінгу біля Окружного адміністративного суду міста Києва, який розглядає апеляцію на рішення про відсторонення Уляни Супрун від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я, заявив міністр юстиції України Павло Петренко.

Міністр юстиції заявив, що уряд має чітку позицію – Уляна Супрун є очільницею МОЗу.

«Ніхто не має права втручатися у наші обов’язки, у наші повноваження як уряду, який підтриманий парламентом, із виконання політики у сфері охорони здоров’я. Сьогодні від імені уряду я представив на судовому засіданні чіткі юридичні аргументи безпідставності й нікчемності ухвали суду, який виніс цей суддя, який слухав сьогоднішнє клопотання. Ми вимагаємо скасування ухвали у повному обсязі та розблокування роботи МОЗу й уряду в частині здійснення ним медичної реформи», – заявив Павло Петренко.

Міністр юстиції також повідомив, що на цей момент суддя перебуває у нарадчій кімнаті.

Уляна Супрун під час брифінгу наголосила на необхідності розблокувати роботу відомства, оскільки вона через заборону суду не може підписати низку документів, зокрема щодо розподілу ліків по регіонах.

«Суд переступив всі свої повноваження. Вони почали втручатися у роботу виконавчої влади. Вони зупинили роботу Міністерства, зупинили роботу уряду в тих програмах, якими зараз керує МОЗ», – заявила Уляна Супрун.

Нагадаємо, 5 лютого Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Уляна Супрун розповіла, які саме обов’язки не може тепер виконувати.

Як повідомляли, Кабінет Міністрів України оскаржив рішення щодо відсторонення Уляни Супрун від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я.

11 лютого кілька сотень людей прийшли до будівлі Окружного адміністративного суду міста Києва, який розглядає апеляцію на рішення про відсторонення Уляни Супрун.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 14:13 :13