Новини » Політика 11 лютого, 2019, 15:16
Аваков підставляє під удар президентську вертикаль, – Реведжук

9 лютого у Києві спецпризначенці Міністерства внутрішніх справ жорстоко побили учасників акції «Хто замовив Катю Гандзюк?». Саме ця ситуація є нічим іншим, як компрометацією президентської вертикалі. Адже затримання відбулися перед початком виступу Юлії Тимошенко на Контрактовій площі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив журналіст Роман Реведжук.

«Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков є колишнім вихідцем із партії «Батьківщина» і навіть очолював її у Харкові. Оскільки ми зараз перебуваємо у виборчому процесі, то у мене складається враження, що він підіграє партії «Батьківщина» виключно в політичних аспектах», – сказав Ревджук.

За його словами, Юлія Тимошенко зараз намагається вкласти суспільству в голову формулювання «фальсифікація виборів», мабуть, розуміючи, що програє вибори. І правоохоронна система зараз грає у її бік.

«Одні намагаються вкласти інформацію про фальсифікацію виборів, розуміючи, що апріорі програють ці вибори. Тому будуть виводити людей на площі і вулиці і, навіть, не важливо, скільки буде цих людей. А з іншого боку, від керівника правоохоронної системи на сьогоднішній день у цьому напрямку йде підігрівання. Бо ситуація із побиттям націоналістів – це ніщо інше, як підстава президентської вертикалі», – вважає він.

Адже, на його думку, без наказу командування ніхто з правоохоронців не затримував би людей.  

«Бачу підставу виключно з боку правоохоронців та їхнього керівника, бо без наказу нічого б не було. Але так відбувається постійно, зокрема, щодо рейдерських захоплень. Тому у мене складається враження, що зараз все політично підігрується під конкретну партію, конкретним керівником правоохоронної системи тільки для того, щоб у результаті спровокувати суспільство. Це моє суб’єктивне судження і власна позиція, не як журналіста, а громадянина України», – наголосив Реведжук.

Нагадаємо, 9 лютого у Києві учасників акції «Хто замовив Катю Гандзюк?» жорстоко побили спецпризначенці Арсена Авакова. Саме перед початком виступу Юлії Тимошенко активістів «забрали без жодних причин» до Подільського відділку поліції.

Увечері того ж дня у київському аеропорту «Бориспіль» було затримано одного з засновників ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк», члена «Нацкорпусу» Назарія Кравченка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 16:08 :34