Новини » Світ 10 лютого, 2019, 20:30
Введення Сеулом санкцій проти Вашингтона завдасть серйозного удару по іміджу США, – аналітик
Сеул&Вашингтон
Сеул&Вашингтон

У тому випадку, якщо Південна Корея в односторонньому порядку введе економічні санкції проти Вашингтона, іміджу Сполучених Штатів Америки, як наддержави буде завдано серйозного удару.

Таку особисту думку висловив європейський оглядач Янніс Пападоніс в спеціальному коментарі кореспонденту ГолосUA.

За словами аналітика, оголошуючи ембарго на поставку в Республіку Корею американських товарів, Сеул не тільки нівелює досягнуті раніше з Білим Домом економічні домовленості, але і автоматично ставить під загрозу геополітичне реноме Америки не тільки в Південно-Східній Азії, а й у всьому світі. «Складається воістину парадоксальна ситуація: з одного боку американський президент Дональд Трамп намагається налагодити дружні відносини з КНДР, а з іншого – отримує удар в спину від своїх південнокорейських союзників, – констатував, зокрема, він. – Подібний статус-кво вже викликав «крайню стурбованість» того ж Вашингтона».

Як підкреслив Пападоніс, в доступному для огляду майбутньому під сумнів доцільність контактів з США можуть поставити Філіппіни, Індонезія і Малайзія.

Нагадаємо, напередодні Світова організація торгівлі (СОТ) офіційно санкціонувала введення Сеулом щорічних торговельних санкцій проти Сполучених Штатів в розмірі 84,8 мільйонів доларів. Спеціальна арбітражна комісія СОТ визнала неприпустимим встановлення Вашингтоном мит на імпорт з Південної Кореї побутової техніки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 04:14 :40