Новини » Суспільство 10 лютого, 2019, 20:16
Вчені наблизилися до розгадки феномена білих дір
Білі діри
Білі діри

В останні роки наукова спільнота спантеличена вивченням зворотного явища білих дір. Незрозумілі космічні явища можуть бути результатом впливу даних об’єктів.

Про це повідомляє vladtime.ru.

Раніше астрофізиками був детально вивчений і описаний феномен існування чорних дір. Процес їх утворення вчені вважають наслідком загибелі надмасивних зірок.

Астрофізики впевнені, що вони близькі до розгадки феномена цих об’єктів. Вчені стверджують, що для вивчення цього питання необхідно вийти за рамки астрономічної площині. Фахівці впевнені, що утворення ряду непояснених космічних явищ можуть бути наслідками існування білих дірок, а також виділення ними масивної кількості енергії.

До таких процесів зараховують «вибухаючі галактики» або квазари, які в теорії є джерелом виділення речовини у Всесвіт. Іменитий фізик-теоретик Стівен Гокінг при житті висував теорію, згідно з якою білі діри, за умови їх існування, зовні не відрізняються від чорних дір.

Також вчені висувають версію існування сірих дір. Вони можуть бути джерелом викиду матерії, яка швидко стискається під дією гравітаційного колапсу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 09:41 :31