live
Новини » Київ

Перевірка та заміна лічильників: у Києві у пенсіонера вкрали пенсію

Черговий випадок нахабного розкрадання під виглядом візиту комунальних служб стався в Печерському районі Києва.

Про це strana.ua повідомили інформовані джерела в Нацполіціі.

До 74-річного киянина з вулиці Шовковичної подзвонив у двері незнайомець в темній робі під курткою, схожою на ту в якій ходять працівники ЖЕКу. Злодій тицьнув з обличчя пенсіонеру якоюсь скоринкою в шкіряній обкладинці з написом Київенерго, яку літній господар навіть не розглянув.

Невідомий з порога завів йому стару легенду про абсолютно безкоштовну акційну перевірку і в разі необхідності заміну лічильника на гарячу воду для всіх пенсіонерів і пільговиків в районі.

Пенсіонер перепитав недовірливо точно це безкоштовно і не хотів пускати в квартиру незнайому людину, але візитер заметушився, що ще повинен обійти десятки квартир пільговиків і дуже поспішає.

При цьому попросив господаря принести документи на комуналку щоб звірити показники. Поки пенсіонер відлучився шукати паперу, молодик у чорній робі обнишпорив невелику квартиру і з цінностей знайшов тільки золоту обручку та пенсію – трохи більше 1000 гривень.

Схопивши нехитрі цінності старого, «слюсар з Київенерго» розпрощався, а господар тільки через деякий час помітив що пропали всі гроші і кільце.

Написав заяву в поліцію, там йому сказали що справа заведуть за статтею «Крадіжка», але знайти шахрая не обіцяють. Мовляв таких випадків по району десятки і всюди по опису орудують інші люди.Loading...
Loading...
Loading...