Новини » Спорт 10 лютого, 2019, 22:26
Олександр Зінченко допоміг «Ман Сіті» обіграти «Челсі» в матчі чемпіонату Англії
Український півзахисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко у грі чемпіонату Англії проти «Челсі» відзначився двома гольовими передачами / ua-football.com

У центральному матчі 26-го туру чемпіонату англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» сьогодні, 10 лютого, впевнено обіграв вдома лондонський «Челсі» з рахунком 6:0.

Український півзахисник національної збірної та англійського футбольного клубу «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі і долучився до перемоги своєї команди результативними діями. На 13-й хвилині після пасу українця відзначився Агуеро. На 80-й хвилині українець віддав результативну передачу на Стерлінга, повідомляє ua-football.com.

Цей поєдинок став четвертим для 22-річного українця в нинішньому сезоні АПЛ. Зінченко зіграв в цьому сезоні за «Ман Сіті» 12 матчів у всіх турнірах, забивши один м’яч і віддавши три результативні паси.

Щодо самого матчу, то «Ман Сіті» зняв усі питання ще в першому таймі, який команда виграла 4:0. М’ячі забивали: Стерлінг, Агуеро (двічі) і Гюндоган. Після перерви Агуеро реалізував пенальті, а Стерлінг встановив остаточний рахунок – 6:0.

Після цієї перемоги «Ман Сіті» набрав 65 очок і знову став лідером в АПЛ-18/19. Команда Зінченка випереджає «Ліверпуль» за додатковими показниками, але вона зіграли на матч більше.

Манчестер Сіті - Челсі 6:0. На межі декласаціі і приниження

Футбол. Чемпіонат Англії сезону-18/19. Матч 26-го туру

«Манчестер Сіті» – «Челсі» (Лондон) – 6:0 (4:0)

10 лютого. Початок – 18:00. Манчестер. Стадіон «Етіхад».

Арбітр – Майк Дін (Хесволл).

«Манчестер Сіті»: 31. Едерсон, 2. Уолкер, 5. Стоунз, 14. Лапорт, 7. Стерлінг Р., 17. де Брюйне (Марез 68), 20. Бернарду Сілва, 35. Зінченко, 25. Фернандіньо (Сілва 75), 8. Гюндоган, 10. Агуеро (Жезус 65).

«Челсі»: 1. Аррісабалага, 2. Рюдігер, 3. Алонсо (Емерсон 72), 28. Аспілікуета, 30. Луїс Д., 5. Жоржиньо, 7. Канте, 8. Барклі (Ковачич 53), 10. Азар, 9. Ігуаїн, 11. Педро (Лофтус-Чик 65).

Голи: Стерлінг 4, Агуеро 13, Агуеро 19, Гюндоган 25, Агуеро 56 (пен.), Стерлінг 80.

Попередження: Гюндоган 77 – Жоржиньо 60, Ковачич 69.

2019-10-18 17:37 :39