Новини » Світ 10 лютого, 2019, 4:02
Фірми з Великобританії через Brexit переїжджають до Нідерландів

З огляду на майбутній вихід Великобританії з ЄС, протягом минулого року 42 британські фірми переїхали або перебувають у процесі переїзду до Нідерландів. Пов’язані з передислокацією інвестиції становлять близько 291 мільйона євро, а також йдеться про близько дві тисячі нових робочих місць.

Про це заявило в суботу, 9 лютого, міністерство економіки Нідерландів, – повідомляє УНН з посиланням на DW.

Як зазначається у повідомленні міністерства, більшість з цих фірм – британські, але є також філії американських чи азійських компаній. Так, серед фірм, які переїхали до Нідерландів, зокрема, європейський офіс японського виробника електроніки Panasonic, японський інвестиційний банк Norinchukin, фінансові компанії MarketAxess і Azimo.

З огляду на «дедалі більшу невизначеність» через Brexit, підприємства можуть покластися на «хороший економічний клімат» у Нідерландах, заявив міністр економіки цієї країни Ерік Вібес, цитує агенція AFP.

У той же час, згідно з річним звітом нідерландського Агентства з іноземних інвестицій, до країни планують переїхати ще 250 британських компаній, які працюють, зокрема, у сфері фінансів, медіа та логістики. Так, про наміри переїзду оголосили телеканал Discovery та медіакомпанія Bloomberg.

Як повідомлялось раніше, США хочуть знизити вплив Росії і Китаю в Східній Європі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 07:57 :51