Новини » Спорт 10 лютого, 2019, 12:15
Дзюдоїст Георгій Зантарая виборов «бронзу» на турнірі Grand Slam у Парижі
У сутичці за «бронзу» Grand Slam у Парижі українець Георгій Зантарая переміг росіянина Абдулу Абдулжалілова / ukrinform.ua

Лідер збірної України з дзюдо Георгій Зантарая став бронзовим призером турніру Grand Slam у Парижі.

Як повідомляє ukrinform.ua, український дзюдоїст Георгій Зантарая (вагова категорія до 66 кг) дійшов до бронзового поєдинку на турнірі Grand Slam у Парижі.

У сутичці за «бронзу» Зантарая переміг росіянина Абдулу Абдулжалілова. За 29 секунд до завершення сутички українець отримав переможний бал ваза-арі.

Нагадаємо, в минулому році на чемпіонаті світу-2018 в Баку Георгій Зантарая став бронзовим призером. Усього в його активі шість медалей на чемпіонатах світу. «Золото» він виборював лише одного разу – в 2009 році.

2019-10-21 13:45 :24