Новини » Політика 3724

Юлія Литвиненко пояснила, звідки взяла гроші на заставу для виборів

ZIK

Гроші на заставу я взяла в якості позики у людей, які сьогодні працюють не завдяки сприянню влади, а попри. У людей, які вірять у щирий бізнес.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявила журналіст Юлія Литвиненко.

Юлія Литвиненко, відповідаючи на питання ведучої, звідки у неї 2,5 мільйона гривень, які потрібно внести як заставу для реєстрації кандидатом у президенти, зазначила, що понад 20 років вона працює у медіасфері, а там великі кошти не заробиш, тому довелося позичати у друзів.

Журналіст додала, що вона навіть свою квартиру й машину придбала за допомогою позики.

«Я живу у своїй країні, де є друзі, де є люди, з якими я протягом 20 років спілкуюся. Це люди, які вірять в цю державу, які вірять, що ми можемо її змінити. Тому і ці гроші я взяла в якості позики у людей, які сьогодні працюють не завдяки сприянню влади, а попри. У людей, які вірять у щирий бізнес і людей. Ці люди незаплямовані. Вони у Давосі не крадуть шапки», – підкреслила Юлія Литвиненко.

Гостя програми додала, що в цьому році вона може і не стане президентом, але надії втрачати не буде.

Також Литвиненко зазначила, що кошти, які позичила у друзів для внесення застави, обов’язково їм поверне.

«Адже я буду працювати як політик», – заявила Юлія Литвиненко.

Як відомо, цього року в Україні абсолютний рекорд щодо кількості кандидатів. Центральна виборча комісія уже зареєструвала 44 особи. Якщо їхні імена та дані вписати у бюлетень, то розмір паперового полотна становитиме аж півтора метра!

Loading...
Loading...
Loading...