Новини » Політика 9 лютого, 2019, 4:30
Верховний Суд відхилив апеляцію Гриценка на рішення щодо позову до ЦВК

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду відмовив у задоволенні апеляції кандидата у президенти Анатолія Гриценка на рішення суду першої інстанції, який відхилив його позов до ЦВК про доступ до реєстру виборців.

Таке рішення суд ухвалив у п’ятницю ввечері, – повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» уповноважений представник Гриценка у ЦВК Руслан Чорнолуцький.

За словами Чорнолуцького, тепер штаб Гриценка має намір оскаржити в Окружному адміністративному суді Києва саму постанова ЦВК №170 від 25 жовтня 2018 року про внесення змін до постанови ЦВК №74 від 26 березня 2014 роки (про порядок передачі електронної копії бази даних Держреєстру виборців фракціям Верховної Ради і кандидатам в президенти при підготовці проведення виборів президента) у частині незаконності пункту 3.5.

«У цьому пункті йдеться про те, що перегляд електронної копії бази даних реєстру виборців здійснюється представником парламентської фракції або кандидатом у президенти в приміщенні ЦВК, де розміщено автоматизоване робоче місце, обладнане спеціальним програмним забезпеченням.

При цьому представнику фракції Верховної Ради або кандидату в президенти заборонено копіювати та передавати інформацію з електронної копії бази даних Державного реєстру виборців з використанням будь-яких технічних засобів або програмного забезпечення, здійснювати фото- і відеозйомку», – зазначає видання.

«Ми вважаємо, що дані зміни внесені ЦВК навмисне, за рамками виборчого процесу», – зазначив представник Гриценка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 09:45 :04