Новини » Політика 9 лютого, 2019, 0:25
Валентина Маркевич пояснила, хто має виконувати обов’язки Супрун на час суду
ZIK
ZIK

Тимчасово відсторонена від роботи в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун призначила своїм заступником Павла Кафтанюка. Тому всі міністерські питання переходять у його компетенцію.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявила кандидат медичних наук Валентина Маркевич.

«Люди, які захищають сьогодні Уляну Супрун, вводять інших в оману. Чому? В жовтні 2018 року був спеціальний наказ від в.о. міністра охорони здоров’я», – зазначає Валентина Маркевич.

У ньому Уляна Супрун призначила заступника на час своєї відсутності, розповідає експерт.

«Своїм заступником Уляна Супрун призначила Павла Кафтанюка», – коментує кандидат медичних наук.

Також Валентина Маркевич моделює ситуацію, згідно з якою Уляні Супрун було б проблематично вирішувати справи виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я.

«Уявімо собі. Пані Супрун турбується про всіх: про мене, вас, онкологічно хворих людей. І тут вона повертається спиною, щоб полетіти в США. Хто в цей час підписує документи щодо перерозподілу ліків, вакцин, медичних препаратів?» – обурюється Валентина Маркевич.

Тому, на думку експерта, Павло Кафтанюк є повністю легітимним в.о. міністра охорони здоров’я України.

«Наразі брати на себе відповідальність може Павло Кафтанюк. Адже його призначила Уляна Супрун. А тому він є легітимним виконувачем обов’язків міністра охорони здоров’я», – додає Валентина Маркевич.

Нагадаємо, що п’ятого лютого за позовом «Радикальної партії» Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

Ігор Мосійчук, який зумів відсторонити Уляну Супрун, зізнався, що вкрай незадоволений медичною реформою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 09:50 :47