Новини » Спорт 9 лютого, 2019, 2:34
Українcька хокейна збірна у Броварах вдруге програла команді Польщі
Збірна України з хокею в Броварах поступилась команді Польщі у другому контрольному поєдинку поспіль / fhu.com.ua

Національна збірна України з хокею невдало провела перший період і поступилась команді Польщі у другому контрольному поєдинку.

У Броварах відбувся другий матч між національними хокейними збірними командами України та Польщі в рамках підготовки до чемпіонату світу, повідомляє fhu.com.ua.

Якщо у першому поєдинку команди довго запрягали, то в звітній зустрічі першу шайбу глядачі побачили вже на 53-й секунді. Шайба Аарона Хмєлєвскі психологічно в негативному плані вплинула на «синьо-жовтих» і в першому періоді шайба ще тричі побувала у воротах Нікіти Гордюшина.

По перерві дебютанта сьогоднішнього замінив дебютант вчорашній – Кирило Кучер. З виходом голкіпера «Білого Барсу» наші польові гравці стали діяти більш впевнено.

До завершення гри команди обмінялися закинутими шайбами, але на підсумок гри це не вплинуло.

Сьогодні, 9 лютого, на турнірі матч між Польщею та Румунією. А в неділю, 10 лютого, українська команда завершить змагання матчем проти румунів. Початок обох матчів – о 13:00.

Хокей: Україна вдруге поступилась Польщі

Хокей. Міжнародний турнір національних збірних

Україна – Польща – 1:5 (0:4; 0:1; 1:0)

8 лютого. Початок – 18:00. Бровари. Льодова арена «Термінал».

Судді: А. Сєврук, А. Перетятько, О. Серебряков (усі – Україна).

Україна: Гордюшин (Кучер, 20:00). Толстушко – Ординський, Таран – Скрипець, Жовнір – Боєвих, Матвієнко – Ядловський. Демянюк – Німенко – Міхнов, Денискін – Гриценко – Савченко, Бондаренко – Коваленко – Задоєнко, Луговий – Кривошапкін – Тимченко.