Новини » Політика 9 лютого, 2019, 18:55
Тимошенко провела в столиці масштабну зустріч з киянами. До мітингу долучилось понад 10 тисяч людей
Фото: Alexander Prokopenko
Фото: Alexander Prokopenko

У суботу, 9 лютого Юлія Тимошенко провела в столиці масштабну зустріч з киянами. Участь в мітингу на Контрактовій площі взяли понад 10 тисяч людей.

Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Юлія Тимошенко назвала 2019-й рік визначальним та закликала українців до єдності заради майбутнього.

«Сьогодні країна в такому стані, що питання стоїть дуже чітко: або ми докорінно змінюємо всі умови нашого життя, всю систему влади, яка прогнила до крайньої межі, або ми наводимо лад у своїй державі, рятуємо країну від війни та бідності, або буде поставлено під дуже велику загрозу існування української нації», – звернулася Тимошенко до людей.

Голова партії попросила українців згуртуватися заради недопущення фальсифікацій на виборах.

«Кожен підкуп має стати публічним. Ловіть їх, фотографуйте, пред’являйте. І хай вони знають, що земля горить під ногами. І скажіть людям, що вони не тисячу беруть, а самі у себе, у своїх дітей крадуть майбутнє», – заявила лідер «Батьківщини», запевнивши, що її команда має достаньмо сил, аби захистити вибір кожного українця.

Фото: Прес-служба ВО «Батьківщина»
Фото: Прес-служба ВО «Батьківщина»

Говорячи про захист держави, Юлія Тимошенко зазначила, що жінка-головнокомандувач буде ефективнішою для країни, аніж чоловік.

«Жінка-головнокомандувач не буде брати «відкати», не буде створювати такі умови в армії, що кадрові військових не хотітимуть там працювати», – запевнила лідер «Батьківщини».

А питання забезпечення миру на умовах України, за словами Юлії Тимошенко, буде пріоритетним завданням нової влади.

Втілення «Нового курсу України» команда «Батьківщини» планує розпочати вже наступного після перемоги дня.

«Повинна розпочатись епоха становлення, процвітання, перемог, миру, економічного зростання і щастя наших людей. І я в це вірю!» – наголосила лідер партії.

Зустріч у Києві відбулася в межах всеукраїнського туру Юлії Тимошенко. Лідер «Батьківщини» вже побувала на Чернігівщині, Сумщині, Полтавщині, Дніпропетровщині, Черкащині та Київщині. Наступного тижня Юлія Тимошенко вирушає на Західну Україну.

Нагадаємо, Тимошенко заявила, що вважає 2019 рік вирішальним для України. Політик додала, що кожен день алгоритму її програми «Новий курс» уже виписаний та сформований по днях, тож вона не втратить жодної хвилини – діятиме швидко та сильно

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 10:09 :30