Новини » Політика 9 лютого, 2019, 16:12
Порошенко офіційно заявив про старт своєї виборчої кампанії
Петро Порошенко
Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко офіційно оголосив про початок своєї передвиборчої кампанії на виборах президента України.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Сьогодні, зараз офіційно починається моя передвиборча кампанія. Я повністю розраховую на вас, на нашу з вами спільну перемогу. Перемога нам потрібна тільки чесна. Така, яку ніхто не зможе поставити під сумнів», – зазначив Петро Порошенко під час всеукраїнського громадського форуму «Відкритий діалог» в суботу в Києві.

Він пояснив, що прийняв рішення балотуватися вдруге на посаду президента України, щоб завершити побудову сильної успішного держави, здатної забезпечити порядок, добробут і безпеку кожного українця, щоб підготувати країну до вступу в Європейський Союз і НАТО, і щоб не дати популістам «помножити на нуль усі те, що вистраждали люди».

«Мої стратегічні цілі на другий термін можна звести до кількох пунктів: боротьба з бідністю та підготовка країни до вступу в Євросоюз і НАТО, забезпечення миру на вигідних для України умовах і відновлення територіальної цілісності країни», – підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко заявив, що найгірше в економічній кризі, викликаній агресією РФ, вже позаду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 07:13 :19