Новини » Політика 9 лютого, 2019, 5:15
Нардеп про стратегічних партнерів: Є друзі, а є українські інтереси
ZIK
ZIK

Часто інтереси України не співпадають навіть з інтересами стратегічних партнерів держави. І тут українська влада повинна чітко відстоювати саме національний інтерес.

На цьому наголосив народний депутат України Ігор Артюшенко в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK.

Представник влади впевнений, що Україна не втратить підтримку своїх стратегічних партнерів, навіть якщо інтереси держави інколи не співпадатимуть із їхніми поглядами.

«Останні 4,5 року ми доволі часто чули у публічному просторі про те, що, мовляв, Україна втратила довіру Європи, США і так далі. Але, незважаючи ні на що, протягом останніх років ми тільки поглиблюємо співпрацю із Заходом.

І якщо починали з того, що Україні взагалі не збиралися надавати бодай якусь військову допомогу, то вже сьогодні армія отримує американські Джавеліни. Також ще кілька років тому дуже мало країн у Європі висловлювалися на підтримку України і відверто говорили про те, хто на нас напав, то сьогодні вже очевидно, що агресором є Росія, і про це всі говорять», – зауважив Ігор Артюшенко.

Депутат пояснив, що технічні розбіжності у політиці та підходах держав-партнерів завжди були і будуть. Але потрібно розуміти, що є друзі та партнери, а є власний український інтерес.

«Пропозиція Курта Волкера щодо того, щоб росіяни, представники країни-агресора, приїздили в України і були спостерігачами на виборах, це просто абсурд. І в цьому Україна відстояла свою чітку позицію!» – наголосив Ігор Артюшенко.

Нагадаємо, спеціальний представник США з питань України Курт Волкер закликав українську владу допустити російських спостерігачів на президентські вибори.

Утім згодом спецпредставник США змінив позицію і назвав «реальною» загрозу, яку можуть представляти спостерігачі з Росії для президентських виборів в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 06:24 :57