Новини » Політика 9 лютого, 2019, 2:15
Нардеп: До Супрун медицина в країні потихеньку вмирала
ZIK
ZIK

Розвалені районні лікарні – це не поле відповідальності в.о. міністра охорони здоров’я. Такий жахливий стан є наслідком відсутності медичної реформи протягом двадцяти п’яти років.

Про це заявив нардеп Ігор Артюшенко в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK.

«Я думаю, всі погодяться з тим, що до Уляни Супрун протягом двадцяти п’яти років наша медицина потрошки вмирала. Зрештою ця галузь на певному етапі не змогла забезпечити ні профілактику, ані лікування громадян», – каже нардеп.

Саме тому команда Уляни Супрун проводить реформу охорони здоров’я, наголошує Ігор Артюшенко.

«Лікарі та пацієнти, які заключили договори, вже відчули позитивні зміни. Ми маємо успіхи. В Запоріжжі, наприклад, дві приватні лікарні чомусь захотіли перейти на нову систему. Тепер медики отримують зарплату п’ятнадцять тисяч гривень», – зазначає нардеп.

Водночас пацієнти задоволені, бо знають, куди ідуть та які послуги отримують, переконаний Ігор Артюшенко.

«Основну критику ми чуємо стосовно того, що фельдшерського пункту нема, розвалилась районна лікарня. А тому Супрун нічого не робить! Вибачте, але це не провина в.о. міністра охорони здоров’я, а наслідки того, що всі ці роки не було реформи», – підкреслює нардеп.

До того ж ремонт лікарень лежить на відповідальності місцевих органів влади, звертає увагу Ігор Артюшенко.

«Тому потрібно звертатися до мера і міських депутатів. У них необхідно вимагати свої права, а не звинувачувати Супрун у тому, що не стосується її службових повноважень», – додає нардеп.

Нагадаємо, що п’ятого лютого, за позовом «Радикальної партії», Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 09:54 :14