Новини » Політика 9 лютого, 2019, 3:30
Ігор Шевченко в шапці з Давосу зізнався, навіщо балотується в президенти
ZIK
ZIK

Участь у президентських виборах – це хороший досвід і хороший старт. Це мобілізаційний проект, через який можна донести до людей свої ідеї та механізми вирішення проблем у країні.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив екс-міністр екології України Ігор Шевченко.

«Я налаштований на перемогу. Чому? Бо є приклади у світі, як кандидати з невисокими рейтингами перемагали. Навіть Макрону за три місяці до виборів ніхто не давав шансів. А у нас ще є час до виборів, і багато чого може змінитися. Тому я налаштований на перемогу», – заявив Ігор Шевченко.

Екс-міністр екології додав, що участь у президентських виборах – хороший досвід і хороший старт.

«Це мобілізаційний проект. Через участь у цих перегонах можна донести до людей свої ідеї та механізми вирішення проблем у країні.

Тобто я можу розповідати людям про те, яким чином я зможу зробити цю країну успішною, а людей щасливими. Це дуже добрий майданчик, щоб висловитися, підготувати людей до наступних виборів», – зауважив Ігор Шевченко.

Він підкреслив, що участь у президентських перегонах – це і хороший старт для парламентської кампанії.

Як відомо, цього року в Україні абсолютний рекорд щодо кількості кандидатів. Центральна виборча комісія уже зареєструвала 44 особи. Якщо їхні імена та дані вписати у бюлетень, то розмір паперового полотна становитиме аж півтора метра!

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 06:16 :07