Новини » Політика

Герасимов: Команда Порошенка робить ті речі, в які багато людей не вірять

ZIK

Не слід забувати, що ворог України – російська армія, яка є третьою армією у світі, тож членство у НАТО було б гарантією безпеки для нашої держави.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив голова фракції БПП у Верховній Раді України Артур Герасимов.

Гість головного ток-шоу країни, коментуючи останні події щодо внесення змін до Конституції стосовно руху до ЄС і НАТО, зауважив, що нині багато хто повторює фразу «не віримо».

«А от команда Порошенка робить ті речі, в які багато людей не вірять. Скажіть, будь ласка, багато людей вірили, що наша об’єднана українська Православна церква отримає томос? Повірте мені, навіть у грудні не вірили. Чи багато людей вірили у безвіз? Ніхто не вірив у це. Чи багато людей вірили у те, що відновимо армію, коли була весна 2014 року? Багато людей казали: нічого не робимо, не виїжджаємо з казарм, танки не мають виїхати», – зазначив Артур Герасимов.

Політик під час головного ток-шоу країни акцентував, що опубліковано програму чинного Президента України Петра Порошенка, де йдеться про те, що до 2023 року Україна отримає план дій щодо членства в НАТО й почне його виконувати.

Додамо, в ефірі «Народ проти» голова фракції БПП пригадав, як Юлія Тимошенко «озиралася» на Росію у питанні ПДЧ в НАТО.

Нагадаємо, 7 лютого народні депутати підтримали внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО. Того ж дня голова ВРУ підписав закон.

Президент України Петро Порошенко під час виступу у ВРУ наголосив, що позаблоковість Україну ні від чого не врятувала, держава має рухатись до ЄС і НАТО.

Народний депутат, секретар парламентського Комітету з питань національної безпеки та оборони Іван Вінник не виключає, що Україна може отримати план дій щодо вступу в НАТО у 2020 році.Loading...