Новини » Політика 8 лютого, 2019, 20:54
Запобіжник від «поворотів» світоглядної невизначеності, – Усов про зміни до Конституції
ZIK
ZIK

Закріплення в Основному законі європейського та євроатлантичного руху України є запобіжником від «поворотів» світоглядної невизначеності українців після чергових виборів в країні.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція БПП) Костянтин Усов.

Гість програми, коментуючи ухвалений у Верховній Раді закон щодо внесення змін до Конституції України щодо закріплення стратегічного курсу держави до ЄС і НАТО, зауважив, що позаблоковий статус України не завадив РФ напасти на нашу країну в 2014 році.

«Хто проти НАТО та ЄС? Ті, хто каже, що ми маємо бути позаблоковою державою. Це нас ні від чого жодного разу не врятувало, і все, що ми маємо сьогодні, – це прямий наслідок нашої позаблоковості і нашої постійної світоглядної невизначеності», – заявив Костянтин Усов.

Політик переконаний, що зміни до Конституції щодо європейського та євроатлантичного руху України виконують дві функції. Одна з них – доказ для міжнародних партнерів, що Україна обрала свій напрям руху на десятиліття наперед. Друга – це запобіжник від того, щоб світоглядна невизначеність не повернула країну в інший бік після чергових виборів, вважає нардеп.

«Подивіться на соціологію: країна, на яку напала РФ, країна, що піддалася збройній агресії, цілком серйозно, за деякими соціологічними опитуваннями, розглядає можливість дати свою підтримку людям, які взагалі не пов’язані ні з армією, ні з обороною, ні з нацбезпекою», – додав гість студії.

Нагадаємо, 7 лютого народні депутати підтримали внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО. Того ж дня голова ВРУ підписав закон.

Президент України Петро Порошенко під час виступу у ВРУ наголосив, що позаблоковість Україну ні від чого не врятувала, держава має рухатись до ЄС і НАТО.

Народний депутат, секретар парламентського Комітету з питань національної безпеки та оборони Іван Вінник не виключає, що Україна може отримати план дій щодо вступу в НАТО у 2020 році.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 11:00 :41