Новини » Політика 8 лютого, 2019, 11:46
Виборці Зеленського не ототожнюють себе з Україною, – активіст
ZIK
ZIK

Свого часу у нас знайшлось понад 12 мільйонів людей, що проголосували за Януковича. Чому ж вони сьогодні не можуть проголосувати за Зеленського? Ці люди не ототожнюють себе з нашою державою. Для них держава – це щось далеке, окреме від них.

Про це в ефірі авторської програми Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявив громадський активіст Сергій Стерненко.

На його думку, людей, які готові проголосувати за Володимира Зеленського, розуміючи, що це Коломойський, можна охарактеризувати професійним визначенням самого Зеленського – клоунами.

«Довіряти країну людині, яка каже, що ми десь посередині зійдемось з агресором і домовимось, щоб зупинити війну, людині, яка є фактичним ставлеником одного з олігархів – це ідіотизм. Але це рівнозначний ідіотизм тому, щоб довіряти країну іншим олігархам. Я їх не розрізняю», – заявив активіст.

Крім того він наголосив, що відсутність політичної практики – не найстрашніше в історії про Зеленського президента.

«Зрештою, у нас свого часу знайшлось понад 10 (насправді, понад 12 – ZIK) мільйонів, які проголосували за Віктора Януковича», – підкреслив Сергій Стерненко.

З його слів, коли ці люди раніше обрали президентом Віктора Януковича, то чому ж сьогодні не можуть обрати Зеленського, «Новий курс» чи ще когось з представників олігархату.

«Вони голосуватимуть так само, адже це люди, які не ототожнюють себе з цією державою. Я думаю, що всі у студії думають, що ми – частинка цієї країни. Натомість люди, які голосують за Зеленського і йому подібних, мабуть, думають, що країна десь там і це їх не стосується. Але ж так не буває», – підсумував громадський активіст.

Нагадаємо, політичний експерт Микола Давидюк висловив переконання, що вибори 2019 року будуть найнебезпечнішими за 27 років незалежності.   

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 09:09 :47