Новини » Політика

Ви собі не уявляєте ситуацію в Росії, а ми там живемо, – російський опозиціонер

ZIK

На російських пропагандистських ЗМІ уже лунають розмови про невизнання майбутніх виборів в Україні. Керівництво Росії перекладає відповідальність за провал своєї політики на Україну, саме вона є для нього ворогом «номер один».

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив російський опозиційний політик Юрій Медовар.

Коментуючи реакцію російських політиків та ЗМІ на рішення ВР не допускати спостерігачів цієї країни на вибори в Україні, він наголосив: наша держава для Росії є «зовнішнім ворогом номер один».

«Нагнітаючи істерію, керівництво Росії намагається приховати усі промахи, що відбуваються в країні. Після «великого прориву» Путіна у нас кожного дня десь щось ламається, гинуть люди, діти, виникають пожежі в центрі Москви. Натомість можна покритикувати Україну. Мовляв, що це за держава із 90 кандидатами в президенти, ми не визнаємо їх вибору», – наголосив Медовар.

За його словами, уже тривають розмови щодо невизнання майбутніх результатів українського волевиявлення. 

«Про це йдеться уже на всіх пропагандистських каналах – на «Першому», у Соловйова та інших. Вони вже готують публіку, попереджають, що не визнають вибори в Україні, натомість визнають Мадуро у Венесуелі, якого не підтримують усі інші. Хлопці, це політика», – зазначив російський політик.

Він переконаний: керівники РФ перекладають усю відповідальність на Україну, там «у всьому винні хохли». Така політика триває вже дуже довго, бо є для них дуже зручною.

«Будь-яке рішення Верховної Ради, не важливо яке, буде перекручено російською пропагандою для того, щоб викривити результати. Наприклад, член нашої партії «Яблуко» був на засіданні Ради з прав людини при президентові. Путін прямо сказав «Ви що, хочете, як у Франції?». Вся рада з прав людини сиділа, втупивши фізіономії в стіл. Ніхто не сказав, що хоче жити у вільній країні, щоб за репости не давали шість років», – обурювався Медовар.

«От ви можете уявляти, якою є ситуація в Росії, а ми там живемо», – додав політик.

Що ж до можливих провокацій, до яких готується Кремль, він зазначив: «шляхи Господні – незбагнені». Мовляв, Путін живе в якомусь «паралельному світі», тож ніхто не знає, яка ідея може з’явитись у його голові.

Медовар припустив, що Росія може, наприклад, обстрілювати українську територію зі сторони Донбасу.

«Можуть ще щось придумати, вони можуть вигадати, що завгодно. Єдине, сподіваюсь, їм вистачить розуму не проводити військову операцію на території України», – резюмував Юрій Медовар.

Як повідомлялось раніше, Верховна Рада ухвалила зміни до законодавства, які забороняють громадянам Росії бути офіційними чи міжнародними спостерігачами на українських виборах.

Loading...