Новини » Політика 8 лютого, 2019, 17:50
Валентин Наливайченко закликав об’єднатися для захисту вільних і справедливих виборів
Валентин Наливайченко
Валентин Наливайченко

Кандидат у президенти, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко закликав громадські організації та активістів об’єднатися для захисту вільного волевиявлення громадян. Політик виступив за створення об’єднаного штабу з протидії фальсифікаціям та втручанню у вибори.

Про це лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко заявив журналістам, інформує прес-служба політсили.

«І влада, і українське суспільство, і міжнародні партнери України, й учасники перегонів мають зробити все від них залежне, щоб президентська кампанія і волевиявлення громадян пройшли прозоро та без будь-якого зовнішнього втручання. Захистимо вільне волевиявлення українців!» – наголосив кандидат у президенти Валентин Наливайченко.

На думку політика, головною загрозою для майбутніх виборів президента є фальсифікації з боку влади.

«Вимагаю, щоб від сьогодні був створений у державі єдиний штаб, до якого мають увійти всі правоохоронні органи для жорсткого реагування на факти підкупу та інших виборчих зловживань. Головна вимога українців – щоб правоохоронні органи та суди забезпечили невідворотність покарання за порушення на виборах», – підкреслив лідер Руху «Справедливість».

Валентин Наливайченко закликав об’єднатися усі громадські та патріотичні організації: «Тут і зараз маємо започаткувати загальноукраїнський громадський рух «За вільні і справедливі вибори».

«Рух «Справедливість» і наші партнери, а це понад 210 громадських організацій, готові захищати справедливі і вільні вибори», – запевнив кандидат у президенти України.

Валентин Наливайченко також запевнив, що міжнародні спостерігачі від ЄС та США також контролюватимуть законність виборчого процесу на цих президентських та парламентських виборах в Україні.

Нагадаємо, лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко заявив, що вітає об’єднання кандидатів у президенти України задля захисту виборчого процесу від зовнішнього втручання і приєднується до Меморандуму про чесні вибори.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 11:22 :31