Новини » Політика 8 лютого, 2019, 14:07
Валентин Наливайченко вітає об’єднання кандидатів у президенти задля чесних виборів
<nbsp;>

Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко вітає об’єднання кандидатів у президенти України задля захисту виборчого процесу від зовнішнього втручання і приєднується до Меморандуму про чесні вибори.

Про це повідомляє офіційний сайт руху «Справедливість».

Валентин Наливайченко закликав до об’єднання усі громадські та патріотичні організації і виступив з ініціативою створення загальноукраїнського громадського руху «За вільні і справедливі вибори».

«Дуже важливо, що оголошена мною 14 січня ініціатива щодо об’єднання заради захисту волевиявлення громадян, знайшла своє віддзеркалення у Меморандумі про чесні вибори, підписаному вчора, 7 лютого, Андрієм Садовим, Юлією Тимошенко, Олександром Шевченком та іншими кандидатами у президенти України.

Ставлячи і свій підпис під цим документом, ще раз наголошую, що влада, українське суспільство, міжнародні партнери України, а особливо учасники перегонів мають зробити все від них залежне, щоб президентська кампанія і волевиявлення людей пройшли прозоро і без будь-якого зовнішнього втручання»,– заявив Валентин Наливайченко.

Він додав, що для справедливих виборів зусиллями усіх кандидатів потрібно створити об’єднані штаби спільних дій з метою спостереження та протидії фальсифікаціям і зовнішньому втручанню у вибори.

Нагадаємо, Валентин Наливайченко заявив, що Україна має ініціювати слухання в ОБСЄ щодо воєнних злочинів РФ та звільнення усіх українських заручників і в’язнів сумління.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 22:45 :21