Новини » Львів 8 лютого, 2019, 16:16
В центрі Львова встановлять скульптуру «Об’явлення Діви Марії у Фатімі»

У центрі Львова, на перехресті вулиць Сербської та Валової перед бернардинським монастирем, встановлять скульптуру «Об’явлення Діви Марії у Фатімі». Її виконавця оберуть на всеукраїнському архітектурному конкурсі.

Згідно з сьогоднішнім рішенням виконавчого комітету, оголосити Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу скульптурну композицію «Об’явлення Діви Марії у Фатімі» має управління охорони історичного середовища. Цим рішенням відповідне управління також визначили замовником капітального ремонту території між вул. Сербською, вул. Валовою та пл. Соборною.

Відтак, після того, як управління охорони історичного середовища розробить проект програми та умови архітектурного конкурсу, його мають винести на громадські слухання. Далі проект конкурсу має погодити виконком і лише опісля конкурс оголосять відкритим.

Водночас, департаменту фінансової політики доручили передбачити у бюджеті міста на 2019 рік кошти на організацію Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу скульптурну композицію «Об’явлення Діви Марії у Фатімі» для розміщення у сквері на перехресті вулиць Сербської та Валової.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 09:12 :40