Новини » Спорт 8 лютого, 2019, 16:27
Українські тенісистки не пробилися до плей-оф Кубку Федерації-2019
Жіноча збірна України з тенісу / btu.org.ua

Жіночій збірній України з тенісу у польському місті Зелена Гура не вдалося пробитися у плей-оф Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації сезону-2019.

«Синьо-жовті» посіли друге місце у турнірі групи «В», поступившись путівкою у наступний раунд змагань команді Швеції, повідомляє btu.org.ua.

Після стартової поразки від шведок (1:2) та перемоги над тенісистками Болгарії (2:1) українки сьогодні, 8 лютого, з рахунком 3:0 обіграли команду Естонії. Останнє очко команді Михайла Філіми принесла пара Катерина Козлова / Надія Кіченок, яка змусила капітулювати естонський дует Саара Орав / Олена Малигіна – 6:1, 6:0.

Скандинавки у свою чергу пройшли турнірну дистанцію без поразок, обігравши, окрім українок, естонок та болгарок, і у підсумку стали першими у квартеті.

Підсумкове турнірне становище групи «В»

Тепер завтра, 9 лютого, збірна Швеції проведе матч плей-оф проти команди Росії, яка обійшла тенісисток Данії та Польщі у групі «А». Переможець отримає путівку до Другої Світової групи Кубка Федерації 2020 року.

2019-02-19 08:20 :44