Новини » Політика 8 лютого, 2019, 20:51
У людей залишаються копійки на їжу, – нардеп Шахов «завів пісню» про зубожіння
ZIK
ZIK

Українці найбільше грошей витрачають на комунальні послуги, а на їжу вже нічого не залишається.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Шахов.

Нардеп не погоджується з офіційною статистикою, що українці найбільше грошей тратять на продукти харчування, комунальні послуги й медицину.

«Те, що залишається на їжу – це копійки. Люди похилого віку оплачують, як вони звикли. Спочатку оплачують комуналку, потім йдуть і позичають гроші на прожиття. Бабуся в нормальному вигляді, маючи вищі освіти, змушена стояти біля сміттєвого баку й шукати собі шматочок хліба», – зазначив Шахов.

За його словами, для того, щоб вижити, люди змушені вирощувати овочі на своїх городах, а хто їх не має – подається за кордон.

«Коли я приїжджаю на свій округ, бачу, що люди виживають на своїх городах, на дачах, де вирощують картоплю. У Луганській і Донецькій областях немає відстрілу звірів, то там лисиці і вовки розвелись і поїли всю худобу. До мене прийшла пара, в якої було золоте весілля і кажуть, що їм треба розлучитися, бо субсидії не дають», – прокоментував політик.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України прийняв рішення запустити з початку березня механізм виплати субсидій за житлово-комунальні послуги готівкою.

Як зазначається у пояснювальній записці до проекту документу, надання субсидій у вигляді готівкових коштів має стимулювати споживачів до раціонального використання комунальних послуг.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 17:57 :23