Новини » Львів 8 лютого, 2019, 16:14
У Львові відкриють фотовиставку, присвячену грудному вигодовуванню в публічному просторі

В URBAN бібліотеці, що на вул. Устияновича, 4, сьогодні, 8 лютого, о 18:00 год відбудеться відкриття виставки, що показує приклади львів’янок, які годують грудьми у публічних місцях. Виставка спрямована на підвищення культури сприйняття жінок-годувальниць у суспільстві.

«Виставка показує жінку, яка годує грудьми у публічному просторі та якій не потрібно переховуватися від навколишнього світу, як невід’ємну повсякденну частину суспільства. Стигматизація і сексуалізація жіночого тіла перешкоджають жінкам знаходитися у громадському просторі під час процесу годування. Для уникнення незручних ситуацій та звинувачень, вони змушені залишатися дома ізольованими до моменту, допоки дитина знаходиться на грудному вигодовуванні», – зазначають організатори.

За їх словами, годування грудьми – майже непомітний та важливий процес, який задовольняє базову фізіологічну потребу дитини у їжі та сприяє реалізації низки емоційних та психологічних потреб. І це невід’ємне право жінки розпоряджатися своїм тілом та бути включеною у публічний простір.

Цей проект є результатом співпраці різних людей: моделей, фотохудожниць, куратором, – на Резиденції солідарності від Феміністичної майстерні.

Відвідати виставку можна згідно з графіком роботи бібліотеки: вівторок-п’ятниця з 11:00 до 20:00, субота-неділя з 11:00 до 19:00.

Організаторки виставки – ГО «Феміністична майстерня» за підтримки URBAN бібліотеки та Фонду інституту «Відкрите суспільство» у співпраці з Правовою ініціативою Фондів відкритого суспільства.

Більше інформації за тел. 095 24 59 763.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 04:16 :56