live
Новини » Спорт

Тренер біатлоністок Прокунін: В естафеті налаштовані на позитивний результат

Старший тренер жіночої збірної України з біатлону Андрій Прокунін / biathlon.com.ua

Старший тренер жіночої збірної України з біатлону Андрій Прокунін поділився очікуваннями від сьогоднішньої естафети на сьомому етапі Кубка світу сезону-18/19 в канадському Кенморі.

Андрій Прокунін в інтерв’ю biathlon.com.ua, зокрема, оцінив виступ українок у перший день змагань та виразив сподівання, що сьогодні, 8 лютого, команда покаже кращий результат.

«Дуже непрості погодні умови в Кенморі, і важкий переїзд – все це позначилося на підготовці до цього старту. Хто був більш підготовлений до цього і краще налаштований, ті виглядали краще. Хоча умови були однаковими для всіх.

Зі стрільби більшість з дівчат впоралися добре, але є питання щодо підготовки та вибору лиж – в цьому моменті є незадоволеність. Налаштовані на хорошу боротьбу в естафеті – сьогодні буде хороша гонка і дівчата налаштовані на позитивний результат.

За черговості етапів в естафеті побіжать: Юлія Журавок, Юлія Джима, Надія Бєлкіна і Олена Підгрушна.

Відповідальність за естафету? Ми повинні нести відповідальність за показані нами результати. І тренерський штаб, і спортсмени це розуміють. Ми повинні бути готові і до того пресу, який на нас виявляється. Ну і зрозуміло, що на сьогоднішній день наші позиції в Кубку націй не відповідають рівню команди», – сказав Андрій Прокунін.

Нагадаєо, вчора, 7 лютого, в індивідуальній гонці на сьомому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в Кенморі (Канада), кращою з українок стала Яна Бондар, яка показала 27-й результат, Олена Підгрушна посіла 36-е місце. Сьогодні, 8 лютого, у Кенморі відбудуться естафети – у чоловіків та жінок, 4х7.5 км і 4х6 км відповідно.

 Loading...
Loading...
Loading...