Новини » Львів 8 лютого, 2019, 10:14
Суд повернув викрадене у Львівської облради приміщення, вартістю 3,6 млн грн

Прокуратура довела у суді незаконність вибуття з власності Львівської обласної ради нерухомості, вартістю 3,6 млн грн, у центрі Львова.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.

Господарський суд Львівської області цьогоріч, 4 лютого, задоволив позов органів прокуратури, заявлений у інтересах держави, до одного із підприємств. Прокуратура вимагала витребувати нежитлове приміщення з чужого незаконного володіння та скасувати державну реєстрацію права власності.

Як з’ясували прокурори, 7 вересня минулого року державним реєстратором (на підставі протоколу загальних зборів) зареєстровано за підприємством право власності на нежитлові приміщення, загальною площею 157,9 кв м, на вул. Січових Стрільців, 3 у Львові.

Водночас, згідно із витягом з реєстру прав власності на нерухоме майно, виданого ОКП ЛОР «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки», це право власності належить Львівській обласній раді.

Крім цього, Львівська облрада жодних рішень про відчуження цього майна не приймала.

За таких обставин, рішення про державну реєстрацію права власності та запис про право власності підлягають скасуванню, а нежитлове приміщення – витребуванню на користь власника.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 02:36 :29