Новини » Світ 8 лютого, 2019, 4:10
США наполягають, щоб Мадуро вилетів з Венесуели до Росії

Сполучені Штати не зацікавлені в тому, щоб приєднуватися до міжнародної контактної групи (МКГ) по Венесуелі, яку в четвер проводять в столиці Уругваю, Монтевідео. Про участь в ній заявили Німеччина, Іспанія, Франція Італія, Нідерланди, Португалія, Швеція, Великобританія, Болівія, Коста-Ріка, Еквадор, а також ініціатори її скликання – Уругвай і Мексика. Представники венесуельської опозиції і влади у зустрічі участі не беруть.

Про це повідомляє Сегодня.

Як заявив у четвер спецпредставник США по Венесуелі Елліотт Абрамс під час брифінгу для журналістів, США розраховують на те, що учасники МКГ займуть ту ж позицію, що і Вашингтон.

«Я не думаю, що ми коли-небудь будемо зацікавлені в приєднанні до контактної групи, тому що ми не вважаємо, що це вірний шлях. Я розраховую, що члени контактної групи займуть ту ж позицію, що і Сполучені Штати, яка полягає в донесенні до Мадуро сигналу про те, що настав час припинити часи диктатури у Венесуелі «, – зазначив Абрамс.

Крім того, Сполучені Штати наполягають на тому, щоб Ніколас Мадуро склав повноваження президента і поїхав з Венесуели, наприклад на Кубу або в Росію.

«Я думаю, найкраще для переходу до демократії у Венесуелі, щоб Мадуро був за межами країни. Кілька держав, на мою думку, будуть готові прийняти його... У нього є друзі в таких місцях, як Куба і Росія», – зазначив Абрамс.

На даний момент Хуан Гуайдо, який проголосив себе виконуючим обов’язки президента Венесуели, заручився підтримкою Євросоюзу, 15 країн-членів Організації американських держав, США, Канади, Ізраїлю та багатьох інших держав, включаючи Україну.

Нагадаємо, що генерал Військово-повітряних сил Венесуели Франсиско Естебан Янес Родрігес визнав лідера опозиції Хуана Гуайдо виконуючим обов’язки президента країни.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-18 01:43 :53