Новини » Події 8 лютого, 2019, 16:32
Правління НСТУ вимагає переглянути рішення щодо звільнення Аласанії

Правління «Суспільного» мовника закликало Наглядову раду ПАТ «НСТУ» переглянути рішення про звільнення голови правління Зураба Аласанії.

Про це йдеться в заяві «Суспільного» 8 лютого, у відповідь на протокол Наглядової ради, передає «Українська правда».

Зокрема, правління Суспільного стверджує, що рішення Наглядової ради про дострокове припинення контракту з головою правління було незаконним.

«Правління вважає рішення, ухвалене в неправовий спосіб, надзвичайно небезпечним прецедентом і закликає Наглядову раду ПАТ «НСТУ» переглянути його з дотриманням всіх правових процедур», – йдеться в заяві.

Крім того у «Суспільному» вважають, що Наглядова рада вдалась до маніпуляцій.

Однією з причин звільнення рада вказує створення – директорату, і делегування структурі повноваження членів правління.

Водночас у правлінні наголошують на необхідності такого рішення і стверджують, що їм невідомо, що таке «дублююча структура».

«Керівник будь-якої компанії розподіляє виконання певних обов’язків між різними топ-менеджерами відповідно до їхніх посадових обов’язків та компетенцій», – йдеться в заяві.

Щодо фінансової політики Аласанії, то у правлінні пояснили, що отримали лише 50% бюджету, який би мали отримати по закону, тому довелося приймати відповідні рішення для забезпечення діяльності.

Щодо відпусток, то у «Суспільному» пояснили, що працівники брали неоплачувані відпустки у якості антикризового заходу.

«Менеджери та інші працівники компанії брали неоплачувану відпустку від 8 до 15 днів, і більша частина «відпускників» при тому продовжувала працювати», – стверджують в НСТУ.

Крім того правління «Суспільного» пише, що відмовилося від іншого антикризового заходу – від розміщення «сірої» політичної реклами.

Щодо премій, то в НСТУ стверджують, премії правлінню призначає Наглядова рада.

У відповідь на зауваження Наглядової ради про невисвітлення Хресної ходи у липні 2018 року та інших подій, в яких брав участь президент України Петро Порошенко, у правлінні «Суспільного» заявили, що – це «пряме та грубе втручання у редакційну політику».

Член Наглядової Ради Олексій Панич розповів у коментарі «Українській правді», що засідання ради відбудеться у вівторок, 12 лютого, де можуть знову розглянути питання про звільнення Аласанії.

Як відомо, наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України прийняла рішення про дострокове звільнення Зураба Аласанії з посади голови правління Суспільного мовлення.

Виконувати обов’язки Аласанії буде член правління НСТУ, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури Микола Чернотицький.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 02:02 :15