Новини » Політика 8 лютого, 2019, 16:36
Пінчук найнебезпечніший для України олігарх, - екс-суддя Конституційного суду
ZIK
ZIK

Серед усіх олігархів саме постать Віктора Пінчука є найбільш небезпечною для України. Він сформував дуже потужне лобі у Конгресі Сполучених Штатів та європейських парламентах.

Про це в ефірі авторської програми Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK розповів екс-суддя Конституційного суду України Віктор Шишкін.

Він підкреслив, що у Віктора Пінчука є один дуже небезпечний для українського народу аспект – з часу правління Кучми і до сьогодні він створив дуже міцне лобі в країнах Європи та Америці.

«Цей вплив значно більший, ніж у Порошенка чи Коломойського, ми його просто не бачимо. Ялтинська європейська стратегія – це лише один з елементів. Значно сильнішими є лобістські групи в Конгресі США, в європейських парламентах. Це все Пінчук», – заявив Віктор Шишкін.

Він переконаний, що серед усіх олігархів саме постать Віктора Пінчука є найбільш небезпечною для України.

Крім того, Шишкін погодився з думкою, що Пінчук просто додивиться передвиборчі баталії до кінця, а робитиме свої ставки вже за результатами виборів.

Своєю чергою політолог Володимир Цибулько зауважив, що депутати Пінчука вже розсаджені у Верховній Раді, починаючи зі списку «Батьківщини».

«Коли формуються такі галузеві лобістські групи у парламенті, хтось сидить у металургії, хтось – у агросекторі. Втім, формувати правила гри для цілої галузі можуть тільки найкрупніші гравці», – наголосив Володимир Цибулько.

Нагадаємо, згідно з даними Мін’юсту США, саме Віктор Пінчук заплатив за звіт американської юридичної компанії Skadden, яка у 2012 році назвала неполітичним кримінальне переслідування екс-прем’єра Юлії Тимошенко під час президентства Віктора Януковича.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 02:19 :19