Новини » Політика 8 лютого, 2019, 22:55
Немає діалогу між МОЗ і парламентом, – нардеп про призначення Супрун
ZIK
ZIK

З однієї сторони, Уляна Супрун та її команда звітують про успіхи, а з іншої, є дуже багато скарг від виборців, що вони не задоволені медреформою.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Попов.

Пан Попов вважає, що є дві причини, через які є дискусії щодо діяльності Уляни Супрун на міністерській посаді. Одна з них стосується подвійного громадянства.

«Закон має бути один для всіх. Чому ми давимо маленьких чиновників у місті Берегове через те, що в них угорські паспорти, а тим часом член Кабінету Міністрів не вийшла з громадянства іншої держави. Тут треба зробити вибір: або показати документ, що позбавлена громадянства, і працювати далі, або перейти на посаду радника. Є інший варіант – можна змінити закон», – зазначив Попов.

За його словами, друга дискусія стосується ефективності медичної реформи. Немає об’єктивної картини. У нас немає діалогу між Міністерством охорони здоров’я і парламентом, якому вони повинні бути підзвітні.

«Реформа фінансування медицини проходить, і там більше успіхів. З точки зору пацієнта він багато чого не розуміє, приходить до депутата і жаліється. Ми хочемо відповіді на ці питання, поки ми їх не отримаємо  у нас буде ця дискусія», – переконаний політик.

Крім того, пан Попов зауважив, що якщо завтра винести питання на голосування про призначення міністром Уляни Супрун, вона не буде призначена. І зовсім не тому, що фарм-мафія скупила всіх депутатів, вона може купити 10-20 депутатів, але не всіх.

«Давайте зробимо парламентські слухання, задамо питання, отримаємо відповідь і зрозуміємо, як працює реформа. Без цього ця вся дискусія – ні про що», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Рішення суду стосувалося позову нардепа від «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 10:21 :20