Насіров образився на нардепа Шахова через гастарбайтерів

ZIK

Замість того, аби приймати важливі економічні закони для країни, за рахунок яких країна буде рухатися вперед і ВВП буде зростати по 20% на рік, політики використовують трибуну заради політичного піару.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політик Роман Насіров.

Крім того пан Насіров зробив зауваження народному депутату Сергію Шахову, щоб він не називав людей гастарбайтерами, адже вони вимушені за чинної влади їхати і шукати роботу.

Проте пан Шахов зазначив, що його батьки поховані на тій території, бо вони гастарбайтери, які виїхали з держави.

«Батька привезли в урні з Москви, а матір пішла з життя в 49 років. Один із народних депутатів, який сидить у Раді за моєю спиною, зруйнував Стаханівський вугільний басейн, 100 тисяч сімей кинули напризволяще і таких, як я, малюків – на бабусь і дідусів. Зараз ці люди є там жебраками», – заявив народний обранець.

У відповідь Насіров сказав: «Заспокойтесь і послухайте відповідь. Я вам поясню, як можна зробити, аби було по-інакшому».

За словами Насірова, ми повинні побудувати нову Україну. Якщо політики не зробили це протягом всіх цих років, то після Революції Гідності чинна влада, народні депутати вимушені це зробити.

«Для того, аби почалося економічне зростання і почали створюватися робочі місця, потрібен один рік. Нам потрібно боротися за людей, аби ті українці, які виїхали за кордон, повернулися. Якщо буде багата країна, то можна буде будувати армію і захищати себе. В бідній країні ми завжди будемо просити грошей у кредиторів», – зазначив політик.

До слова, екс-голову Державної фіскальної служби України Романа Насірова поновили на посаді. Таке рішення ухвалив Окружний адміністративний суд Києва 11 грудня.

Нагадаємо, у січні уряд звільнив главу ДФС Романа Насірова, якого суд відсторонив від посади ще у 2017 році. Сам екс-чиновник обурився, що не зміг виступити на засіданні уряду і пообіцяв довести неправомірність рішення.

Романа Насірова відсторонили від посади керівника ДФС на початку березня 2017 року, одразу після того, як детективи НАБУ затримали його й обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 100 млн гривень.

10 листопада 2017 року відстороненому главі ДФС Насірову вручили обвинувальний акт. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень, уважають у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Loading...