Новини » Політика 8 лютого, 2019, 23:45
Нардеп пояснив, чому Супрун може мати подвійне громадянство, а Саакашвілі – ні
ZIK
ZIK

Одні чиновники відстоюють зміни в країні, інші – проривають державний кордон. Такою є різниця між Супрун і Саакашвілі.

Про це заявив нардеп Ігор Артюшенко в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK.

«Рішення суду щодо Уляни Супрун – це лише забезпечення позову, а не остаточний вердикт. Засідання суду відбудеться 15-го. Тоді і встановлять, чи має право Супрун бути в.о. міністра охорони здоров’я чи ні», – каже нардеп.

Відповідаючи на запитання ведучої, Ігор Артюшенко пояснив, чому одні чиновники можуть мати подвійне громадянство, а інші – ні.

«Мабуть, тому що один чиновник відстоює зміни в Україні, провадить реформи, а інший – прориває державний кордон», – наголошує нардеп.

Справа також у підтримці, переконаний народний обранець Ігор Артюшенко.

«Важливо також те, що є чиновники, такі як Уляна Супрун, що мають підтримку світової спільноти, західних партнерів, громадськості, а також позитивні відгуки молодих лікарів, які вже бачать результати реформи», – коментує нардеп.

З іншого боку, Ігор Артюшенко протиставляє Міхеїла Саакашвілі.

«А є люди, які займаються імпічментом, виконують свої політичні амбіції. Можливо, різниця між Супрун і Саакашвілі у цьому. Безумовно, закон – один для всіх. Втім законність чи протизаконність – встановлюю не я, а суд», – зазначає нардеп.

Нагадаємо, що п’ятого лютого, за позовом «Радикальної партії», окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

За чиновницю заступився Президент України. Петро Порошенко нагадав, що дав Уляні Супрун громадянство України перед тим, як вона почала виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

На бік чиновниці став і Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він зазначив, що в державі існує несправедливий тренд: звинувачувати у проблемах тих, хто хоче змінити систему, а не тих, хто довів її до поганого стану.

Підтримали в.о. міністра охорони здоров’я і в Міністерстві юстиції. Міністр Павло Петренко заявив про необхідність оскаржити рішення Окружного адмінсуду Києва.

Сама Уляна Супрун також прокоментувала ситуацію і наголосила на тому, що її необхідно як найшвидше вирішити.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 10:13 :18