live
Новини » Політика 1423 Читать эту новость на русском

Нардеп пояснив, чому Президент зацікавився субсидіями

ZIK

Присутність Петра Порошенка на засіданні Мінсоцполітики з приводу субсидій можна розцінювати як додаткову увагу Президента до цього питання.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат від БПП Костянтин Усов.

На переконання Усова, будь-який соціально-економічний крок із боку уряду – це є і політичний крок.

«Враховуючи те, що в нас зараз передвиборча лихоманка, тому все, що робиться сприймається через призму майбутніх президентських виборів», – зазначив обранець.

За його словами, він не чув від жодної людини, хто її отримує, що вона проти субсидій.

«Проте я багато чув поганого про це з боку політиків і колег. Президент чітко сказав, що, незважаючи на те, що економіка є компетенцією уряду, населення має бути забезпечене додатковою допомогою в такий час. Крім того Президент може бути присутній на будь-якій нараді будь-якого органу», – констатував політик.

На переконання нардепа Леоніда Ємця, монетизація – це політичний крок, бо це відбувається за 1,5 місяця до виборів.

«Саму монетизацію будуть запроваджувати у вигляді експерименту, бо влада розуміє: якщо виплачувати все готівкою, то частина ці гроші використає на комуналку, а частина їх проп’є, витратить на телефони і залишиться з боргами. Тому розуміючи, якщо розтягнути на якийсь період, то все закінчиться величезним «ба-бах» в країні, то це роблять у вигляді експерименту», – констатував нардеп.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України прийняв рішення запустити з початку березня механізм виплати субсидій за житлово-комунальні послуги готівкою.

Як зазначається у пояснювальній записці до проекту документу, надання субсидій у вигляді готівкових коштів має стимулювати споживачів до раціонального використання комунальних послуг.

Loading...
Loading...
Loading...