Новини » Регіони

На Прикарпатті 14-річна дитина померла від грипу

Фото: pixabay.com

На Прикарпатті в Галицькому районі зареєстрований випадок смерті від грипу у дитини 14 років. Наразі проодиться службове розслідування.

Про це розповіла спеціаліст з організації педіатричної допомоги департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Лариса Підвербецька, – повідомляє «КУРС».

За словами спеціаліста з терапії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Лариси Боришкевич, з початку 2019 року по області захворіло 4878 осіб, з них 3377 дітей. Госпіталізовано на сьогодні 211 осіб, з них 179 дітей. В реанімаційному відділенні обласної лікарні перебувають четверо осіб. Двоє – госпіталізовані до обласної інфекційної лікарні.

«Така ситуація по всіх районах, але згодом хворих переводять у соматичне відділення, – зауважила Боришкевич. – Ми маємо випадки гострих ниркових недостатностей через неконтрольований прийом ліків, які містять парацетамол».

Тому медики радять не займатися самолікуванням, а радитися з терапевтом чи сімейним лікарем та вакцинуватися.

«Протипоказань вакцини не мають. Можна вакцинуватися вагітним жінкам та онкохворим. А також дітям від 3 місяців», – пояснила Лариса Підвербецька.

Loading...