live

«Манту мочити можна, а Супрун – ні»: на Хрещатику вивісили плакати на підтримку Супрун

Фото: НВ

На тлі відсторонення в. о. голови МОЗ Уляни Супрун за позовом нардепа Ігоря Мосійчука у центрі Києва з’явилися кумедні плакати на її підтримку.

Їх вивісили у вітрині одного з магазинів на Хрещатику, повідомляє «Новое время».

«Манту мочити можна, а Уляну Супрун – ні!», – написали на плакатах, відсилаючись до відомого медичного міфу, який розвінчала в.о. міністра.

Зазначимо, що після відсторонення Супрун в Україні почалася кампанія на її підтримку, до якої приєдналися багато політиків, громадських діячів та простих громадян.

Фото: НВ
Фото: НВ

Зокрема, у соцмережах було створено тег #підтримуюСупрун, яким користувачі позначають пости, присвячені цій темі.

Нагадаємо, 5 лютого Окружний адмінсуд Києва частково задовольнив позов народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука і заборонив Супрун здійснювати повноваження виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я. Водночас суд не заборонив їй здійснювати повноваження, які були делеговані як заступнику міністра. Також суд врахував доводи про те, що у Супрун має два громадянства – українське та американське.

У МОЗ заявили, що консультуються з юристами у зв’язку з появою інформації про судову заборону Супрун виконувати повноваження в.о. міністра.

Кабінет Міністрів України висловив підтримку в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун.

Про це йдеться у заяві членів уряду з приводу судового рішення про заборону Супрун виконувати обов’язки глави МОЗ. Також про повну підтримку Супрун заявив Президент Петро Порошенко.

Уляна Супрун виконує обов’язки міністра охорони здоров’я з 1 серпня 2016 року.Loading...
Loading...
Loading...