Новини » Львів 8 лютого, 2019, 14:41
Львівські перевізники тариф підвищили, а наліпки про платний проїзд для пенсіонерів – не зняли
Фото: ЛМР
Фото: ЛМР

Через скарги львів’ян на те, що після підвищення тарифу на проїзд до 7 гривень, покращення перевезень не відбулося, чиновники транспортного управління Львівської міськради провели перевірку на 16 маршрутах приватних перевізників.

Про її результати Ігор Собенко, заступник начальника управління транспорту, повідомив сьогодні під час засідання виконавчого комітету.

Перевірку міські чиновники влаштували вранці на підприємствах трьох приватних перевізників – ТзОВ «Фіакр Львів», ТзОВ «Міра і К», АТП-14 630. Вони оглянули 16 автобусів перед випуском їх на маршрут і з’ясували те, про що багато містян щодня скаржиться у Facebook та на Гарячу лінію міста.

«Були виявлені суттєві недоліки: відсутність належної візуальної інформації, неналежний санітарний стан автобусів. Були виявлені нами старі наклейки про платне перевезення пенсіонерів в автотранспорті, не було інформації про нову вартість проїзду, про школярів, які мають право на безкоштовний проїзд», – зазначив Ігор Собенко.

На підставі виявлених порушень складено акти, за ними на перевізників накладуть штрафи.

Саме запровадження штрафів, а також вимоги про оновлення рухомого складу у Львівській міськраді вважали вагомою відмінністю нового договору з перевізниками, яка також мала б вплинути на покращення якості. За новими договорами, штрафувати перевізників можуть за невиконання рейсів, за неприбраний і брудний автобус, за порушення правил дорожнього руху. Однак новий договір, як і підвищення тарифу, на стан громадських перевезень у місті не вплинули.

За словами Сабенка, від початку року перевізникам виписали 50 штрафів. Розмір одного штрафу становить 1700 гривень. Тобто загалом порушення обійшлись автотранспортним підприємствам у 85 тисяч гривень. Наразі вони погасили лише 20 штрафів.

Нагадаємо, з 1 лютого у Львові подорожчав проїзд у міських маршрутках та автобусах – з 5 грн до 7 грн. Рішення про зростання тарифу Львівська міська рада прийняла одночасно з рішенням про відновлення безкоштовного перевезення пенсіонерів за віком та інвалідів ІІІ групи. Рік тому приватні перевізники відмовились безкоштовно перевозити ці категорії.

У львівській мерії запевняють, що обидва рішення є незалежними один від одного, хоч саме відновлення безкоштовно перевезення пенсіонерів за віком було головною умовою міського голови та кандидата у президенти Андрія Садового для перегляду тарифу. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 03:17 :40