Новини » Спорт

Капітан збірної України з тенісу Михайло Філіма: Поразка Лесі Цуренко стала шоком

Капітан збірної України з тенісу Михайло Філіма / btu.org.ua

Капітан жіночої збірної України з тенісу Михайло Філіма підвів підсумки невдалого виступу нашої команди в Кубку Федерації-2019.

Українки на чолі з 24-ю ракеткою світу Лесею Цуренко розлучилися з шансами на вихід у фінал регіонального турніру вже після поразки в першому турі від збірної Швеції. Потім були перемоги над Болгарією (2:1) і Естонією (3:0), але і Швеція виграла обидва поєдинки і вийшла з групи з першого місця.

«У нас негативний результат. Напевно, не зовсім вдалим для нас було жеребкування, але усі тут знаходяться в рівних умовах. Ключовий матч ми грали в перший день, і, як в принципі і припускали, він був найважливішим для нас. Чудес за ці два дні не сталося. Образливо, що програли його.

У матчі проти Швеції у мене не було передумов не ставити Цуренко. Якби вона не була у формі, наприклад, минулого року були сумніви з приводу її виступу в цілому, були мікротравми або рівень гри був не той, то зараз я і до матчу говорив, що в Києві і тут вона показувала просто фантастичну гру.

У мене навіть і думок не було її не ставити, вона заслуговувала виступити. На тренуваннях її середній рівень був настільки високий, що для нас результат матчу зі Швецією став шоком. Вона не впоралася, але ми максимально її підтримуємо, щоб цей матч не виявився ключовим для подальших її виступів на особистих турнірах», – розповів Михайло Філіма.

Виступи в Першій Євро-Африканської групі Кубку Федерації збірна України завершить завтра матчем за третє місце проти Данії або Польщі.

 Loading...