Новини » Львів 8 лютого, 2019, 17:54
Громада вулиці Малоголосківської відстояла район від чергової багатоповерхівки: обговорять на робочій групі
виконком ЛМР
виконком ЛМР

Сьогодні на виконкомі ЛМР громада заблокувала будівництво ще однієї багатоповерхівки на вулиці Малоголосківській.

Про це з місця події повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський виніс на розгляд виконкому чергове рішення про виділення ділянки під забудову на вулиці Малоголосківській.

Проти цього категорично виступили група мешканців району та представники ОСББ «Малоголосківська, 8д». Вони обґрунтовували свою позицію тим, що район і так щільно забудовується – це є проблемою, яку визнають і в ЛМР. Тому чиновники, депутати та мешканці створили робочу групу, яка має, зокрема, обговорювати і нові дозвільні документи на забудову. А її засідання планується лише наступного тижня.

Їхню позицію підтримав депутат ЛМР Ігор Телішевський, який підтвердив факт створення робочої групи, свою участь в ній та перше засідання наступного тижня. Також він запропонував опрацювати це питання впродовж лютого і знову винести на обговорення у березні.

Врешті, з цим погодився і Юліан Чаплінський, який висловив готовність розглянути це питання на робочій групі, яку, до речі, він очолює, а сьогодні перенести прийняття рішення на виконкомі.

Виконком ЛМР погодився з аргументами громади і переніс розгляд цього питання.

Нагадаємо, вчора, 7 лютого, про бажання ЛМР збудувати ще одну багатоповерхівку на Малоголосківській забили на сполох мешканці району, який і так потерпає від надмірної щільності забудови та відсутності елементарної інфраструктури.

Їхня боротьба триває вже декілька місяців і має конкретні результати: рішенням суду скасовано базове рішення виконкому, що вперше, фактично, визнає протиправними зміни, внесені у містобудівну документацію, згідно якої видаються дозволи на будівництво. Міська рада оскаржує це рішення суду у апеляції, розгляд якої відбудеться 13 лютого.

Ще одне провадження відкрито проти трьох забудовників, які отримали дозволи з порушеннями. Воно вже декілька разів переноситься і наступне слухання відбудеться 11 лютого. Подібних справ, щодо протиправних дій виконкому є ще три.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 17:20 :20