Новини » Події 8 лютого, 2019, 16:53
Фейгін відвідав Сущенка в колонії у день його народження та передав вітання від близьких
Роман Сущенко та Марк Фейгін. Фото: Василь Максимов/УНІАН
Роман Сущенко та Марк Фейгін. Фото: Василь Максимов/УНІАН

Громадський захисник незаконно ув’язненого в Росії власного кореспондента Укрінформу Романа Сущенка Марк Фейгін побував у підзахисного в колонії в 50-й день його народження, передав вітання від колег, друзів, близьких.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Побував сьогодні у Романа Сущенка, передав йому вітання, розповів про поточні новини, про виставки його робіт, які заплановані у Варшаві, Парижі. Звичайно, йому дуже приємно було це почути. Роман просив подякувати всім за проявлену увагу», – сказав Фейгін.

Захисник також повідомив, що побутові умови у Сущенка кращі, ніж були спочатку. Він знаходиться в теплому, безпечному приміщенні, має доступ до окропу, може здійснювати телефонні дзвінки. Роману передали пензлі й фарби, так що він тепер може займатися улюбленою справою. Сущенко виписує пресу, яка доступна в колонії, зокрема – «Новую газету», «Коммерсант».

За словами Фейгіна, український консул у Москві Альберт Черніюк, ймовірно, зможе відвідати Сущенка у другій половині лютого.

Нагадаємо, незаконно ув’язнений у Росії власний кореспондент Укрінформу Роман Сущенко святкує сьогодні свій 50-й день народження.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 12:03 :01