live

Експерт вважає нелогічною заборону платити агітаторам під час виборчої кампанії

ZIK

Закон про заборону платити агітаторам є нелогічним. Адже люди виконують складну робота. Я вважаю, що в наш час це несправедливо.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політичний оглядач, економіст Всеволод Степанюк.

Гість програми наголосив, що які б закони не були, їх потрібно дотримуватися. У тому числі, додав Всеволод Степанюк, потрібно дотримуватися закону, який передбачає кримінальну відповідальність за роботу агітаторів і спостерігачів на виборах на платній основі.

«Тобто в цьому законі пише, що не можна платити гроші за агітацію. Я розумію, що є закон і його потрібно дотримуватись. Але ж це нелогічно!» – акцентував експерт.

Всеволод Степанюк підкреслив, що агітація – це велика й складна робота. Він дивується, чому людям, які витрачають свій час, заборонено платити за агітацію.

«На мій погляд, цей закон не зовсім адекватний до нашого часу. Я вважаю, що цей закон є неправильним. Треба поставити питання до наших депутатів, чи вони задоволені таким законом. Можливо, треба щось змінити», – додав політичний оглядач.

Як відомо, Національна поліція України зареєструвала 357 повідомлень про злочини, пов’язані з виборчою кампанією.

Речник МВС Артем Шевченко повідомив, що нині поліція розслідує вісім кримінальних проваджень: чотири – за ст. 296 (хуліганство), по одному – за ст. 159-1 (порушення порядку фінансування виборчої кампанії), за ст. 160 (підкуп виборця), за ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) та за ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень) Кримінального кодексу України.

«Складено 73 адмінпротоколи, перевіряють 197 повідомлень, 69 звернень розглянуто за нормами закону «Про звернення громадян», – повідомив Артем Шевченко.Loading...
Loading...
Loading...